Hakkımızda - © TEVER METAL SANAYİ ve TİC. A.Ş.

Ara
İçeriğe git

Ana menü:

Hakkımızda

Hakkımızda

HAKKIMIZDA
SAYGIDEĞER MÜŞTERİLERİMİZ

1994 yılında kurulan şirketimiz 2006 yılına kadar  Demir çelik sektöründe Alım
Satım işlemleri yapmaktaydı.

Fabrikamız TEVER METAL SANAYİ ve TİC. A.Ş. 1980-1985 yıllarında kurulan ve işletmeye alınan , yılda 250 bin ton boru ve profil üretebilecek kapasitedeki şirketimiz tesisleri 35.000 m2
lik açık arazi üzerinde kurulu 20.000 m2lik betonarme fabrika hollerinde faaliyetini sürdürmektedir.

Üretim faaliyetleri yanında tevzi, kalite geliştirme ve modernizasyon çalışmalarına da aralıksız devam eden tesislerimiz, Türk Standartları ve uluslararası normlarda, dış çapı Ø19
Ø219 (10×20 -200×200)mm arasında boyuna dikiş kaynaklı hafif ve orta seri sanayi borularından kare ve dikdörtgen profillere dek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. 2015 yılında devreye alınan Boyama ünitesiyle ürettiği mamülleri boyalı olarak da müşterilerine sunabilmektedir.

Sanayide  25 yıllık deneyime sahip olan ve sürekli ilerlemeyi kendisine hedef olarak seçen TEVER METAL, yeni üretim yönetim teknikleri konusunda sürekli eğitilen dinamik bir kadro ile üretimin en yüksek kalite standartlarına uygun olmasını sağlamakta, en modern kalite kontrol yöntemlerini titizlikle uygulamaktadır.

TEVER METAL SANAYİ ve TİC. A.Ş. için üretimin kalitesi kadar önemli bir başka olgu, müşteri hizmetleri ve satış sonrası hizmetlerdir. Bu yüzden de siparişten teslimata kadar geçen sürede müşteri isteklerine büyük özen gösterilmektedir.

Türk ekonomisine katkılarını bugüne kadar arttırarak sürdürmüş olan TEVER METAL küreselleşen yeni dünya düzeninde de Türkiye
nin güçlü bir kuruluşu olmaya devam edecektir.  TEVER METAL  izlediği çağdaş yöntemlerle ilerleme gayreti içinde olacaktır.
TEVER METAL SANAYİ ve TİC. A.Ş., ISO 9001
14001 18001 Yönetim Sistemlerine göre yapılanmış olup, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini kaliteli ürünler ile karşılamayı hedeflemektedir.


 
 
İçeriğe dön | Ana menüye dön